THE 2-MINUTE RULE FOR تازه های روز

The 2-Minute Rule for تازه های روز

The 2-Minute Rule for تازه های روز

Blog Article

عفو بین‌الملل با اشاره به این که در هفته‌های اخیر، افزایش محسوس گشت‌های امنیتی پیاده، موتورسیکلت، خودرو و ون‌های پلیس در مکان‌های عمومی مشاهده شده است، تصریح می‌کند ماموران امنیتی به زنان و دختران در ملأ عام حمله می‌کنند، آنها را مورد آزار و اذیت فیزیکی قرار می‌دهند و با روش‌هایی که به «‌آدم‌ربایی» ‌شبیه‌ است، آنها را بازداشت می‌کنند.

*مک اند چیز: نسخه آمریکایی پاستای ایتالیایی‌ها با اندکی تفاوت؛ طعم و ادویه کمتر، پنیر بیشتر و بدون سس و روغن زیتون.

طی دو سال گذشته گزارش‌های زیادی از مشکل تامین ارز مواد اولیه دارو یا واردات خود دارو در کشور منتشر شده و رحمت‌الله نوروزی نماینده مردم علی آباد کتول نیز اخیرا اعلام کرد هزینه دارو و درمان ۶۵ درصد افزایش پیدا کرده است.

واکنش روسیه به مذاکرات مستقیم جمهوری‌آذربایجان و ارمنستان

اتحادیه اروپا با استفاده از سود دارایی‌های مسدود شده روسیه به نفع اوکراین موافقت کرد

استفان دوجاریک سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد ۱۲ اردیبهشت در واکنش به حکم اعدام توماج اعلام کرد: «ما در برابر هرگونه استفاده از مجازات اعدام ایستاده‌ایم و می‌ایستیم و بسیار امیدواریم که این حکم اعدام اجرا نشود.»

بنابر ارزیابی این پروژه که زیرمجموعه گروه «میان» است، هدف دولت در عدم توسعه پهنای باند خارجی، اجبار غیرمستقیم کاربران به استفاده از سکوهای داخلی همزمان با ایجاد برای محدودیت فیلترشکن‌هاست.

اگر گذرتان به چین یا کشور دیگری افتاد که غذای چینی سرو می‌کرد حتما رستورانی را انتخاب کنید که چینی‌ها آن‌جا مشغول غذا خوردن باشند نه گردشگران.

با تشکر از برند لوازم خانگی ایکیا اما کشور سوئد بیشتر به خاطر کوفته‌ قلقلی با سس خامه‌ای و پوره سیب زمینی که با انواع ترشی سرو می‌شود مشهور است.

این شرکت‌های بیمه آمریکایی می‌گویند مصادره نفت کشتی «ادونتِج سوئیت» توسط ایران مشمول پرداخت خسارت نمی‌شود.

سفر وزیر خارجه فرانسه به لبنان همزمان با «افزایش احتمال» جنگ حزب‌الله و اسرائیل

کانون فیلمسازان مستقل «حکم ۸ سال حبس و شلاق» برای محمد رسول‌اف را محکوم کرد

آقای تورک گفت: «تشدید سرکوب کار مستقل روزنامه‌نگاران باید فوراً متوقف و از حق اطلاع‌رسانی به یکی از مؤلفه‌های کلیدی حق آزادی بیان، حمایت شود».

خبرگزاری رویترز می‌نویسد سه شرکت بیمه «زوریخ امریکن»، «لیبرتی میوچوال» و «گرِیت امریکن» از دادگاه سان فرانسیسکو خواسته‌اند که درخواست غرامت get more info شرکت شورون از این شرکت‌های بیمه را رد کند.

Report this page